Skup katalizatorów: Żory

Ekspresowa wycena katalizatorów

Konkurencyjne ceny, szybka obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i recyklingiem katalizatorów, przedstawia się niezwykle korzystnie. Jeśli dysponujesz katalizatorem monolitycznym lub metalowym, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, sprzedaj go w naszym w skupie.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w zakupie oraz utylizacji katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajdujemy pallad, rad, platynę w różnych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Korporacja zlokalizowana pod Poznaniem oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po przebadaniu reaktora katalitycznego w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru pozostawiamy dwie opcje, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż katalizatora do punktu skupu potwierdzamy także właściwymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia najwyższe unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe