Skup katalizatorów: Zabrze

Ekspresowa wycena katalizatorów

Uczciwe ceny, szybka obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i utylizacją reaktorów katalitycznych, przedstawia się niezwykle atrakcyjnie. Jeśli posiadasz katalizator metalowy lub monolityczny, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, sprzedaj go w naszym w skupie.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w pozyskiwaniu oraz recyklingu katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w różnych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi osobom prywatnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Modyfikując ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z obsługą Katalizatory.pro. Po przebadaniu monolitu w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru pozostawiamy różne opcje, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż reaktora katalitycznego do punktu skupu poświadczamy także stosownymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia stosowne unijne standardy dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe