Skup katalizatorów: Tychy

Ekspresowa wycena katalizatorów

Wysokie ceny, błyskawiczna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i utylizacją katalizatorów, przedstawia się wyjątkowo korzystnie. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, sprzedaj go w naszym w skupie.

Posiadamy bogate doświadczenie w pozyskiwaniu oraz recyklingu reaktorów katalitycznych. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz dobrą cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w różnych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować przekazany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo zlokalizowana pod Poznaniem oferuje swoje usługi osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z obsługą Katalizatory.pro. Po przebadaniu monolitu w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru przedstawiamy różne metody płatności, tj. przelew bankowy lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż katalizatora do punktu skupu poświadczamy także stosownymi dokumentami. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro jest zarejestrowane i spełnia stosowne unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe