Skup katalizatorów: Świętochłowice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Uczciwe ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i recyklingiem reaktorów katalitycznych, prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakupie oraz utylizacji katalizatorów. Korzystając z naszych usług uzyskujesz realną cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w zmiennych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo z siedzibą pod Poznaniem proponuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z przedstawicielami Katalizatory.pro. Po przebadaniu monolitu w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru przedstawiamy różne opcje, tj. przelew bankowy lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie reaktora katalitycznego do skupu poświadczamy także stosownymi dokumentami. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro jest zarejestrowane i spełnia stosowne unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe