Skup katalizatorów: Sosnowiec

Ekspresowa wycena katalizatorów

Wysokie ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i recyklingiem reaktorów katalitycznych, przedstawia się wyjątkowo zachęcająco. Jeśli dysponujesz katalizatorem monolitycznym lub metalowym, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w zakupie oraz przetwórstwie reaktorów katalitycznych. Korzystając z naszych usług uzyskujesz uczciwą cenę, popartą specjalistyczną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajdujemy pallad, rad, platynę w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo z siedzibą pod Poznaniem proponuje swoje usługi osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom z całej Polski. Dostosowując ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po analizie reaktora katalitycznego w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru pozostawiamy różne opcje, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie katalizatora do punktu skupu potwierdzamy także właściwymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia stosowne unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe