Skup katalizatorów: Siemianowice Śląskie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Atrakcyjne ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i utylizacją katalizatorów, prezentuje się niezwykle zachęcająco. Jeśli dysponujesz katalizatorem monolitycznym lub metalowym, który nie nadaje się do użytku lub nie jest Ci już potrzebny, oddaj go do naszego skupu.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w pozyskiwaniu oraz recyklingu reaktorów katalitycznych. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Firma zlokalizowana pod Poznaniem proponuje swoje usługi osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom z całej Polski. Dostosowując ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z przedstawicielami Katalizatory.pro. Po przebadaniu katalizatora w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru pozostawiamy różne opcje, tj. przelew lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż katalizatora do skupu potwierdzamy także właściwymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia najwyższe unijne standardy dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe