Skup katalizatorów: Rybnik

Ekspresowa wycena katalizatorów

Wysokie ceny, błyskawiczna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, europejskiej korporacji zajmującej się skupem i recyklingiem katalizatorów, prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Jeśli dysponujesz katalizatorem monolitycznym lub metalowym, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w pozyskiwaniu oraz przetwórstwie reaktorów katalitycznych. Korzystając z naszych usług uzyskujesz dobrą cenę, popartą specjalistyczną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w różnych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Firma z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po analizie katalizatora w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru przedstawiamy dwie metody płatności, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie katalizatora do punktu skupu poświadczamy także właściwymi dokumentami. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro jest zarejestrowane i spełnia wszelkie unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe