Skup katalizatorów: Ruda Śląska

Ekspresowa wycena katalizatorów

Uczciwe ceny, szybka obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i utylizacją reaktorów katalitycznych, przedstawia się bardzo zachęcająco. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do użytku lub nie potrzebujesz go, sprzedaj go w naszym w skupie.

Posiadamy spore doświadczenie w zakupie oraz recyklingu katalizatorów. Korzystając z naszych usług uzyskujesz realną cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest przekazany przez Ciebie katalizator.

Korporacja z siedzibą pod Poznaniem proponuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z obsługą Katalizatory.pro. Po analizie reaktora katalitycznego w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru przedstawiamy dwie opcje, tj. przelew lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż katalizatora do punktu skupu poświadczamy także odpowiednimi dokumentami. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro jest zarejestrowane i spełnia stosowne unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe