Skup katalizatorów: Piekary Śląskie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Atrakcyjne ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i recyklingiem reaktorów katalitycznych, prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Legitymujemy się dużym doświadczeniem w zakupie oraz recyklingu katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować przekazany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi osobom prywatnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Dostosowując ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z przedstawicielami Katalizatory.pro. Po analizie katalizatora w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru przedstawiamy dwie opcje, tj. przelew bankowy lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie reaktora katalitycznego do punktu skupu potwierdzamy także właściwymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia najwyższe unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe