Skup katalizatorów: Mysłowice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Atrakcyjne ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i utylizacją reaktorów katalitycznych, przedstawia się bardzo korzystnie. Jeśli posiadasz katalizator metalowy lub monolityczny, który nie nadaje się do użytku lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Legitymujemy się dużym doświadczeniem w zakupie oraz utylizacji reaktorów katalitycznych. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz dobrą cenę, popartą specjalistyczną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w różnych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Korporacja zlokalizowana pod Poznaniem proponuje swoje usługi osobom prywatnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z obsługą Katalizatory.pro. Po analizie reaktora katalitycznego w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru pozostawiamy dwie metody płatności, tj. przelew bankowy lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż reaktora katalitycznego do punktu skupu poświadczamy także właściwymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia najwyższe unijne standardy dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe