Skup katalizatorów: Katowice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Atrakcyjne ceny, błyskawiczna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, europejskiej korporacji zajmującej się skupem i recyklingiem katalizatorów, przedstawia się wyjątkowo atrakcyjnie. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Posiadamy spore doświadczenie w zakupie oraz przetwórstwie katalizatorów. Korzystając z naszych usług uzyskujesz dobrą cenę, popartą specjalistyczną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajdujemy pallad, rad, platynę w zmiennych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po analizie monolitu w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru przedstawiamy różne metody płatności, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie katalizatora do skupu potwierdzamy także odpowiednimi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia wszelkie unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe