Skup katalizatorów: Jaworzno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Uczciwe ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, europejskiej korporacji zajmującej się skupem i recyklingiem katalizatorów, prezentuje się bardzo korzystnie. Jeśli posiadasz katalizator metalowy lub monolityczny, który nie nadaje się do użytku lub nie jest Ci już potrzebny, oddaj go do naszego skupu.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w zakupie oraz recyklingu katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz dobrą cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w różnych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile wart jest przekazany przez Ciebie katalizator.

Korporacja z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Dostosowując ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z obsługą Katalizatory.pro. Po analizie monolitu w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru pozostawiamy dwie opcje, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie reaktora katalitycznego do punktu skupu poświadczamy także odpowiednimi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia najwyższe unijne standardy dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe