Skup katalizatorów: Jastrzębie-Zdrój

Ekspresowa wycena katalizatorów

Konkurencyjne ceny, szybka obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i utylizacją reaktorów katalitycznych, prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Jeśli dysponujesz katalizatorem monolitycznym lub metalowym, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Posiadamy bogate doświadczenie w pozyskiwaniu oraz utylizacji reaktorów katalitycznych. Korzystając z naszych usług uzyskujesz dobrą cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w zmiennych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować przekazany przez Ciebie katalizator.

Firma z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po przebadaniu reaktora katalitycznego w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru przedstawiamy różne metody płatności, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż reaktora katalitycznego do skupu poświadczamy także odpowiednimi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia wszelkie unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe