Skup katalizatorów: Gliwice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Konkurencyjne ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, europejskiej korporacji zajmującej się skupem i utylizacją reaktorów katalitycznych, przedstawia się wyjątkowo zachęcająco. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w pozyskiwaniu oraz recyklingu katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz dobrą cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w różnych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować przekazany przez Ciebie katalizator.

Przedsiębiorstwo zlokalizowana pod Poznaniem proponuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po przebadaniu reaktora katalitycznego w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należności. Do wyboru pozostawiamy różne opcje, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie katalizatora do skupu poświadczamy także odpowiednimi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia stosowne unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe