Skup katalizatorów: Dąbrowa Górnicza

Ekspresowa wycena katalizatorów

Konkurencyjne ceny, błyskawiczna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, europejskiej korporacji zajmującej się skupem i recyklingiem reaktorów katalitycznych, prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Jeśli posiadasz katalizator metalowy lub monolityczny, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, sprzedaj go w naszym w skupie.

Posiadamy spore doświadczenie w pozyskiwaniu oraz utylizacji katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz realną cenę, popartą dokładną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest przekazany przez Ciebie katalizator.

Korporacja zlokalizowana pod Poznaniem oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Modyfikując ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po analizie monolitu w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru pozostawiamy dwie metody płatności, tj. przelew elektroniczny lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż katalizatora do skupu poświadczamy także odpowiednimi dokumentami. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro jest zarejestrowane i spełnia wszelkie unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe