Skup katalizatorów: Częstochowa

Ekspresowa wycena katalizatorów

Uczciwe ceny, błyskawiczna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i utylizacją katalizatorów, prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Jeśli posiadasz katalizator metalowy lub monolityczny, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie potrzebujesz go, oddaj go do naszego skupu.

Posiadamy spore doświadczenie w pozyskiwaniu oraz recyklingu reaktorów katalitycznych. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajdujemy pallad, rad, platynę w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Korporacja zlokalizowana pod Poznaniem proponuje swoje usługi osobom prywatnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Dostosowując ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po przebadaniu katalizatora w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru pozostawiamy różne opcje, tj. przelew lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż reaktora katalitycznego do skupu potwierdzamy także właściwymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia wszelkie unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe