Skup katalizatorów: Chorzów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Uczciwe ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i utylizacją reaktorów katalitycznych, przedstawia się niezwykle zachęcająco. Jeśli dysponujesz katalizatorem metalowym lub monolitycznym, który nie nadaje się do wykorzystania lub nie jest Ci już potrzebny, oddaj go do naszego skupu.

Legitymujemy się dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu oraz recyklingu reaktorów katalitycznych. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się rad, platyna, pallad w zmiennych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest odsprzedawany przez Ciebie katalizator.

Firma z siedzibą pod Poznaniem proponuje swoje usługi osobom prywatnym oraz klientom biznesowym z całej Polski. Przekształcając ofertę do ich oczekiwań, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z przedstawicielami Katalizatory.pro. Po przebadaniu katalizatora w laboratorium, zaprezentujemy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru przedstawiamy różne metody płatności, tj. przelew lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż katalizatora do skupu potwierdzamy także stosownymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia najwyższe unijne standardy dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe