Skup katalizatorów: Bytom

Ekspresowa wycena katalizatorów

Atrakcyjne ceny, sprawna obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, firmy zajmującej się skupem i recyklingiem katalizatorów, przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Jeśli dysponujesz katalizatorem monolitycznym lub metalowym, który nie nadaje się do użytku lub nie potrzebujesz go, sprzedaj go w naszym w skupie.

Dysponujemy sporym doświadczeniem w pozyskiwaniu oraz przetwórstwie reaktorów katalitycznych. Korzystając z naszych usług uzyskujesz uczciwą cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości szlachetnych kruszców. W katalizatorach znajduje się pallad, rad, platyna w różnych proporcjach. Metoda XRF pozwala dokładnie sprawdzić, ile wart jest przekazany przez Ciebie katalizator.

Korporacja z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Modyfikując ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z obsługą Katalizatory.pro. Po analizie reaktora katalitycznego w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru pozostawiamy różne metody płatności, tj. przelew lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Oddanie katalizatora do skupu poświadczamy także stosownymi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia wszelkie unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe