Skup katalizatorów: Bielsko-Biała

Ekspresowa wycena katalizatorów

Atrakcyjne ceny, szybka obsługa, najnowocześniejsze standardy. Oferta Katalizatory.pro, przedsiębiorstwa zajmującego się skupem i recyklingiem katalizatorów, prezentuje się niezwykle zachęcająco. Jeśli posiadasz katalizator monolityczny lub metalowy, który nie nadaje się do użytku lub nie jest Ci już potrzebny, sprzedaj go w naszym w skupie.

Posiadamy spore doświadczenie w pozyskiwaniu oraz recyklingu katalizatorów. Decydując się na nasze usługi uzyskujesz uczciwą cenę, popartą precyzyjną weryfikacją zawartości metali szlachetnych. W katalizatorach znajdujemy pallad, rad, platynę w zmiennych proporcjach. Dzięki metodzie XRF możemy dokładnie sprawdzić, ile powinien kosztować przekazany przez Ciebie katalizator.

Korporacja z siedzibą pod Poznaniem oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Modyfikując ofertę do ich potrzeb, wprowadziliśmy możliwość obsługi Klienta u niego na miejscu. Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się z pracownikami Katalizatory.pro. Po przebadaniu monolitu w laboratorium, przedstawimy wycenę oraz wypłacimy należną kwotę. Do wyboru przedstawiamy różne metody płatności, tj. przelew lub gotówkę.

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Sprzedaż reaktora katalitycznego do skupu poświadczamy także odpowiednimi dokumentami. Działalność Katalizatory.pro jest zarejestrowana i spełnia stosowne unijne wymogi dla tego typu podmiotów gospodarczych.Skupujemy także katalizatory metalowe